Akbulut İnşaat, Özdemir İnşaat ve Arma Yapı inşaat sektörünün güvenilir isimleridir. Yıllardır inşaat sektöründe ayrı ayrı başarıyla sürdürdükleri çalışmalarını, edindikleri üstün deneyimlerini Portre Pendik ile aynı çatı altında birleştirdiler.

Çağın gelişiminin gerisinde kalmadan, ülke gerçeklerine uygun ve her türlü krizden etkilenmeyecek ekonomik yapıya sahip olmayı kendisine hedef olarak seçen proje ortakları, halkın ihtiyaçlarına her yönüyle cevap vermenin yanı sıra, deprem kuşağında olan ülkemizin coğrafyasını da göz önünde bulundurarak; İnsan yaşamına önem veren, kaliteli, dayanıklı, ekonomik ve son teknolojinin imkanlarıyla donatılmış alt ve üst yapı işlerini kusursuz üretmek Akbulut İnşaat, Özdemir İnşaat ve Arma Yapı’nın Portre Pendik’teki misyonları olmuştur.

Teknik kadro yapısında projelendirme, teknik tasarım ve şantiye aşamalarında yeterli sayıda ve işinin uzmanı teknik kadroya eksiksiz sahip olan proje ortakları, bu sayededir ki gerçekleştirdikleri projeleri hızlı, sorunsuz ve uzun ömürlü olarak sizlere teslim edebilmektedirler. Ön projelendirmeyi üstlenen kadrosuyla şantiye aşamasını da tamamen kendi bünyesinde başlayıp bitiren proje ortakları, bu özellikleri ile de sayılı büyük inşaat şirketlerindendir.

Akbulut İnşaat, Özdemir İnşaat ve Arma Yapı, tam ve eksiksiz hizmet anlayışlarıyla sayısız projeleri başarıyla tamamlamışlardır. Bugün yüzlerce aile mutlu, huzurlu ve güvenle yaşamlarını sürdürüyorlar. Şimdi yine İstanbul’da yeni projeleri Portre Pendik’i sizlere sunmaktan gurur duyarlar.